Neden IBAN tercih edilmelidir?

Ödemeleri Optimize Etme

Ödeme reddetmelerini ve onarım ve yeniden kazanımla ilişkili maliyetleri en aza indirgemek. Başarısız ödemeleri ve banka masraflarını azaltır, zaman ve para tasarrufu sağlar. Geçerli detayların girilmesini, hataların ve yazım hatalarının kaldırılmasını ve kayıtların iyileştirilmesini sağlar. Ödeme hatalarını ve banka masraflarını önler.

Zamandan Tasarruf

Ödeme doğrulamasını ve banka verilerini almayı otomatikleştirerek, ödeme işleminden önce ödeme ayrıntılarını kontrol etmek için zamandan ve kaynaklardan tasarruf edersiniz.

Otomatik Tamamlama

Müşterilerinizin BIC kodu ve banka ad? gibi banka bilgilerini, banka ayrıntılarını girme noktasında otomatik olarak tamamlayarak kullanıcı deneyimini iyileştirin.

HIZLI KURULUM SÜRECİ

Tüm iş sürecimizi sadelik ve etkinlik kavram? üzerine kurduk. Basitleştirilmiş satın alma işlemi, hızlı hesap kurulumu ve tek aramada API sayesinde sistemimizi en az çabayla ve zamanla entegre edebilirsiniz.

Güvenilir ve Güvenli

Banka referans verilerini S.W.I.F.T, VocaLink ve Banque de France gibi yüksek kaliteli veri sağlayıcılarından lisanslayarak maksimum veri kalitesini garanti ediyoruz. Yedek sunucu mimarisi, servislerin maksimum güvenilirliğini ve çalışma süresini sağlar.

Güvenilir Destek

Ekibimiz müşterilerimizin sorularını yanıtlamak için her zaman beklemede. Hızlı tepki süreleri ve sorunlar? hızlı çözümü müşterilerimize kesintisiz entegrasyon ve kullanıcı deneyimi sağlar.

Sistemimiz 97 ülke için IBAN onayını desteklemektedir. IBAN standardını resmi olarak benimsediklerinde yeni ülkelere destek sağlıyoruz.

Desteklenen Ülkeler

Doğru banka verilerini sağlamak için ulusal bankalar ve finansal kuruluşlar gibi güvenilir veri kaynaklarından veri lisanslıyoruz.

Veri Kaynakları

Banka rehberlerimizi aylık olarak ve bazı ülkelerde haftalık olarak güncelleyerek, sistemimizin güncel banka bilgilerine cevap vermesini sağlıyoruz.

güncelleme sıklığı

İzleme sistemlerimiz hizmetimizin durumunu ve performansını sürekli izler. Kesintiler, bakım ve sorunlar burada yayınlanmaktadır.

Sistem Durumunu Görüntüleyin

Sistem güvenliği ve veri koruması bizim için önemlidir. Verilerinizi korumak için hangi adımları ve teknik önlemleri aldığımızı öğrenin.

Veri koruması

Ödeme doğrulama hizmetlerimizi sunduğumuz yıllar boyunca, 1000'den fazla şirket ödeme ayrıntılarını doğrulamak için bize güvendi.

Tarafından güvenilen