Hakkımızda


www.iban.com adresindeki ödeme doğrulama platformu
Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv adresinde Bulgaristan'da kayıtlı bir şirket
olan GV Solyushans Ltd tarafından işletilmektedir. Şirketimiz Hizmet (SaaS) ödeme doğrulama çözümleri olarak iş Yazılımları sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Yaptıklarımız

Giderek artan sayıda hizmetlerimizi kullanan şirketle , güvenilir bir ödeme doğrulama ve optimizasyon çözüm sağlayıcısıyız.
SaaS ve UI olarak sunulan kullanımı kolay çevrimiçi hizmet yelpazemiz, işletmelerin başarısız işlemlerden tasarruf etmelerine, ödeme işlemlerini düzenlemelerine ve dolandırıcılıktan korunmalarına yardımcı olur.
Tüm bu işlevler, platformumuza gönderilen tüm verileri çok hassas olarak değerlendiren güvenli bir ortamda gerçekleştirilir.

Başlıca amaç, S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France gibi güvenilir veri ortaklarından veri lisansı alarak hizmetlerimiz tarafından iade edilen güvenilir ve güncel banka bilgilerini sağlamaktır.

 • Etkili ve entegrasyonu kolay ürünler
 • Teknik ve ticari zorlukların çözülmesine yardımcı olan çözümler
 • Test edilmiş, güvenilir teknoloji ve uzmanlık
 • Her müşteri talebi için nitelikli ve özel teknik destek
Yaptıklarımız?
Değerlerimiz

Değerlerimiz

İnandıklarımız:

 • Etkili olmak, karmaşık sorunlara basit çözümler getirmek.
 • Şeffaflık, dürüstlük. Bir şirket bir insan gibi davranmalıdır. Müşterilerine ve ortaklarına karşı sorumlu ve dürüst olmak.
 • Müşteri memnuniyeti, hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışmak.
 • Bilgimizi paylaşmak. Web sitemiz sadece hizmetlerimizi satmak için bir platform değildir. Bankacılık ödemelerini ve BIC Kodları, Döviz Kurları, IBAN yapısı ve ülke bilgileri ve daha fazlası gibi teknik ayrıntıları anlaması gereken herkes için referans sayfaları hazırlıyoruz ve ücretsiz kaynaklar sunuyoruz.

Ortaklıklarımız

Doğru banka verileri hizmetlerimizin merkezindedir ve bu verilerin mümkün olduğunca güncel ve doğru olması şarttır. Ödeme sektöründeki yetkililerle stratejik ortaklıklar kurarak, güvenilir ve güncel bir ödeme referans bilgisi kaynağı sağlıyoruz. Veri ortaklarımız arasında ulusal bankalar, finansal kurumlar ve banka kodu veri kaynaklarını yayınlayan ve muhafaza eden özel şirketler vardır.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Geliştiricilerden, girişimcilerden ve BT uzmanlarımızdan oluşan kompakt ekibimiz, 2009'dan beri ödeme doğrulama hizmetlerini geliştirme konusunda deneyime sahiptir.
Çeşitli sektörlerde özelleştirilmiş ödeme doğrulama çözümleri üzerinde çalışıyoruz.
Avrupa Birliği'nin ödeme planlarının hızla gelişmesiyle birlikte kurumsal müşterilerimiz için banka ödemelerini kolaylaştırmak konusunda uzmanlaştık.
Uluslararası Banka Hesap Numarası (IBAN), banka hesap tanımlamasının lider formatı haline geldiğinden, IBAN verilerini doğrulayan merkezi bir sistem geliştirdik.

 • Bugün

  Doğrulama yöntemlerine güvenen binlerce işletmenin desteğiyle, daha iyi ödeme doğrulama hizmetleri sunmak için sistemimizi büyütmeye, geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.

 • 2016

  Hizmetlerimiz için ilk API ve UI sürümünü kullanan önemli bir müşteri tabanına sahip olduğumuzdan, hizmet yelpazesini genişlettik ve yeni geliştirilmiş API'leri www.iban.com adresindeki yeni platforma konuşlandırdık.

 • 2015

  Temel API işlevlerini içeren Hizmet Olarak Yazılım (SasS) IBAN Doğrulama ve Hesaplamayı konuşlandırdık.

 • 2013

  İlk IBAN doğrulama platformunu başlattık. Ücretsiz IBAN doğrulama işlevi sağlayan ilk web sitesi.